Sıkça Sorulan Sorular

Outdoora nedir?

Kampçılıktan yelkene, pilatesten kaya tırmanışına, 35’in üzerinde birbirinden eğlenceli outdoor aktivite tipine ulaşabileceğiniz yeni nesil etkinlik satın alma ve paylaşım platformudur. Web sitemiz veya mobil uygulamamız üzerinden ilginizi çeken türde dilediğiniz etkinliği tek tıkla satın alabilirsiniz. 

Size nereden, nasıl ulaşabilirim?

Bize her zaman musterihizmetleri@outdoora.com.tr e-posta adresinden ulaşabilirsiniz. 

Katılmak istediğim etkinliğin ödemesini nasıl yapabilirim? 

Outdoora üzerinden beğendiğiniz etkinlikleri kredi kartı veya EFT yolu ile ödeyerek kolayca satın alabilirsiniz. 

Ödeme yaparken taksitli ödeme seçeneği var mı?

Evet, ödemeleri kredi kartınıza taksitli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Taksitle satın almanız durumunda, aylık ödeme bedellerine vade farkı yansıtılmaktadır. 

Ödeme yaptığım etkinliğin faturasına nereden ulaşabilirim?

Ödemeniz sonrası oluşacak fatura, etkinlik sahibi tarafından, profilinizde yer alan adresinize e-posta yolu ile iletilecektir.  

Etkinliğe gitmekten vazgeçtim, ödediğim parayı geri alabilir miyim?

Etkinlikten cayma hakkının tanınıp tanınmayacağı tamamen etkinliği düzenleyen kişi veya kurum tarafından belirlenir. 

Etkinliğe 1 hafta ve daha fazla zaman varsa ve etkinlik sahibi katılımcılara cayma hakkı verdiyse ödemen Outdoora tarafından, kredi kartına en fazla 14 gün içinde yatırılır. 

Eğer etkinliğe 1 haftadan az süre kaldıysa, etkinliğe gitmekten vazgeçseniz de maalesef ödediğiniz ücret iade edilmez. 

Gideceğim etkinliğin iptal olduğu bilgisini aldım. Ödediğim parayı nasıl geri alabilirim? 

Organizasyonun düzenlenmesi, herhangi  bir sebepten ötürü (olumsuz hava şartları, idari düzenlemeler ve sair mücbir sebepler) mümkün olmazsa, Outdoora tarafından adınıza gönderilen iptal e-postasından sonra en fazla 14 gün içinde katılım bedeliniz kredi kartınıza geri yatırılır.

Etkinliğe katılamadım. Paramı ne zaman iade alabilirim?

Eğer etkinliğin iptal bilgisi mail ile size iletilmediyse ve kendi kararınız ile etkinliğe katılmaktan vazgeçiyorsanız, ve eğer etkinliğe 7 günden az süre varsa, ödediğiniz bedel maalesef iade edilmez. Etkinliğe 7 günden çok zaman varsa, etkinlik sahibinin koyduğu kural doğrultusunda, etkinlik bedeli hesabınıza yatırılabilir. 

18 yaşın altındayım ve çok beğendiğim bir etkinliğine katılmak istiyorum. Ne yapabilirim? 

18 yaşın altındaki kişilerin tek başlarına etkinlik satın almaları maalesef mümkün değildir. Yalnızca ebeveynlerinin onayı olması ve onlar tarafından ödeme yapılıp sözleşme imzalanması durumunda ve ebeveynlerinin rızası varsa etkinliğe katılabilirler. 

Outdoora’da sadece ücretli etkinlikler mi var?

Outdoora’da ücretli etkinliklerin yanısıra ücretsiz etkinlikler de bulunmaktadır. Sizin zevkinize uygun ücretsiz etkinlikleri bulup hiçbir ücret ödemeden bu etkinliklere katılabilirsiniz. Bununla birlikte kendi ücretsiz etkinliğinizi düzenleyebilir, etkinliğinize katılan kişilerle güzel anılar biriktirebilirsiniz.

Ücretsiz etkinlik düzenlemek için herhangi bir şart gerekiyor mu?

Ücretsiz etkinlik düzenlemek için gereken tek şart 18 yaşından büyük olmanız gerektiğidir. Onun dışında herhangi bir şart bulunmamaktadır. Dilediğiniz gibi etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Kişisel bilgilerim güvende mi?

Kişisel bilgilerinizin güvende tutulması bizim için çok önemli. Kişisel bilgilerinizi güvende tutmak için olması gereken tüm prosedürleri eksiksiz uyguluyoruz. Sizin vermiş olduğunuz onay doğrultusunda kişisel bilgilerinizi KVKK kapsamında koruyor ve saklıyoruz. 

Kredi kartı bilgilerim saklanıyor mu?

Outdoora’nın hiçbir platformunda kart bilgileriniz saklanmamaktadır. 

Ödeme sistemi  olarak hangi altyapıyı kullanıyorsunuz?

Hem mobil uygulamamız hem de web sitemizde ödemelerin alınabilmesi için Ipara online güvenli ödeme sistemiyle entegre çalışıyoruz.